گل رز مینیاتوری رزپک: گل و لوازم گلفروشی | flowercitydesign

این گونه از انواع رز باغی است و مزیت آن این است که در چهار فصل گل می دهد و گلهای بادوامی دارد. گلهای شاخه ای آن متوسط و بین 5 تا 11 سانتی متر قطر دارند. گل رز هلندی یکی از زیباترین و رمانتیک ترین انواع رز است که شکوفه های درشتی دارد و انواع گلبرگهای آن به رنگ زرد و طلایی هستند.

آفات و مشکلات  درختچه رز:

خاک را تا دو یا سه اینچ بکنید و اگر سطح خاک خشک بود به آن آب بدهید. آب را به طور عمیق به ریشه‌ها منتقل کنید تا تمام ناحیه‌ی ریشه را در بر بگیرد. بعد از اینکه نصف چاله‌ی کنده شده را پر کردید، حال به خوبی به آن آب بدهید و بقیه آن را از خاک پر کنید.

آبیاری گل رز

موقع مجله خبری شهر گل شکمی با جوانه خواب از اوائل شهریور تا اواخر مهرماه است که دیگر فصل برای بیدار شدن جوانه و نمو آن مقتضی نمی باشد . پیوند پس از گرفتن تا بهار بحالت خواب باقی مانده ، اوائل فروردین ماه شروع به سبز شدن و نمو می کند . یکی از شاخه های قوی بوته را میگذارند باندازه ای که میل دارند بلند شود و بقیه را حذف میکنند ، آنوقت نوک آنرا پیوند می کنند . 7- نایلون رو با خزه و کود گیاهی مخلوط خیس شده پر کرده و آن را بهم فشرده کنید.

  • بنابراین اگر دوست دارید یک پوشش گیاهی از گل رز روی دیوار یا نرده‌های خانه‌تان داشته باشید، ما نگهداری از گل رز بالا رونده را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
  • اگر می خواهید بوته های پر گلی داشته باشید، گونه هایی را انتخاب کنید که در شهر محل زندگی تان به خوبی جواب می دهند.
  • نمی توانید فردی را پیدا کنید که این گل اغواگر مورد پسندش نباشد.
  • در این مطلب جدید از سری مجموعه معرفی گل ها و گیاهان از وبلاگ آکادمی…
© تمامی مطالب سایت ثبت شده و کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب سایت تاروت رنگی به هر نحو غیر مجاز می باشد. رز ارغوانی نشانه بیان شیفتگی و عشق آمیخته با احترام است. رز نارنجی شعله های آتشین را به ذهن متبادر می کنند. برای بهترین تجربه در سایت ما، باید جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید. هرچیزی که کوچک‌تر از قطر یک مداد بود را هرس کنید.

http://brillianceblog.ir

راز گل‌دهی خوب و سلامت این گیاه در مراقبت دائمی و خوب از آن است. همان‌طور که کمی بالاتر گفتیم نگهداری از گل رز کمی متفاوت با سایر گیاهان است. این گیاه در هر فصل نیازهای متفاوتی دارد و یک آبیاری و کوددهی معمول برای آن کافی نیست. برای بیشتر گونه‌های رز، فصل بهار مهم‌ترین فصل در نگهداری و مراقبت از گیاه است. گل رز یکی از زیباترین و محبوب ترین گل هاست که به پادشاه گل ها هم شهرت دارد. در انواع گونه ها و رنگبندی متنوع و جذاب موجود است.