کتاب راهنمایی و رانندگی استان آنتاریو | driveing

با آموزش کاربردی به عامل انسانی می توان در نگرش افراد در خصوص نحوه رانندگی ایمن تحول اساسی به وجود آورد و از این طریق می توان گامی موثر در ارتقاء ایمنی ترافیک و کاهش تصادفات رانندگی برداشت. در اینجا مهمترین نکات آیین نامه رانندگی را به صورت خلاصه برای شما بیان میکنیم و هرکجا که لازم باشد که بیشتر موضوع را یاد بگیرید به مطالب آموزشی مربوطه لینک داده ایم که برای یادگیری بیشتر توصیه میکنیم آنها را بخوانید. خواندن این کتاب نه تنها به افرادی که به دنبال دریافت گواهینامه رانندگی هستند توصیه می شود؛ بلکه برای افرادی که گواهینامه دارند نیز بسیار مفید است. اغلب افراد با گذشت زمان بسیاری از نکات این کتاب را فراموش می کنند که با مرور دوباره، اطلاعات شان به روز و کامل می شود. در صورت دانلود کتاب آموزش رانندگی پایه سوم، شروع کتاب با معرفی موارد اولیه ماشین مانند کلاچ و ترمز و نحوخ تنظیم آینه و صندلی خواهد بود.

قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی (کتاب آیین نامه رانندگی)

در اینجا به بهترین راه های جایگزین می پردازیم و خلاصه ای از کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی 97 را برای شما تهیه تست آنلاین آیین نامه کرده ایم . همچنین میتوانید جهت آمادگی در آزمون آیین نامه رانندگی پایه یک از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی تست درایو نیز استفاده نمایید و برای روز آزمون آیین نامه با آمادگی بیشتری حاضر شوید. علاوه بر نکات مهم کتاب آیین نامه سوالات رایگان بسیاری در وبسایت گواهیار موجود است که به قبولی شما بسیار کمک میکند پس مطالب ما را از دست ندهید. قوانین مربوط به تصاف بررسی شده که در خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی به صورت تیتروار و در حد لزوم قوانین بررسی شده است. بخش‌های بعدی در مورد بکسل وسیله نقلیه و رابطه وسیله نقلیه با محیط زیست و بخش انتهایی بحث‌های فنی ماشین را بررسی کرده است.

  • هنرجوی گرامی کتاب آموزش رانندگی پایه یکم به صورت فایل پی دی اف می باشد، شما میتوانید بعد از دانلود فایل کتاب فوق در گوشی همراه، تبلت، کامپیوتر و… مشاهده نمایید توجه داشته باشید جهت مشاهده فایل کتاب آموزش رانندگی پایه یکم بایستی نرم افزارadobe reader را در دستگاه خود نصب نمایید.
  • یادگیری این بخش تنها با مرور چند باره خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی میسر است و بهتر است تست‌های بیش‌تری از بخش راه و علائم راهنمایی تمرین شود.
  • همواره توجه داشته باشید راه یک فضای عمومی است که متعلق به تمام شهروندان بوده و حفظ حقوق سایر کاربران راه در هنگام تردد وظیفه ای قانونی و انسانی می باشد.

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است. هرسوالی در مورد کتاب داشتید در پایین صفحه کامنت کنید کمتر از نیم ساعت پاسخ خواهیم داد. شما مجاز هستید مطالب USAHello را تحت مجوز Creative Commons CC BY-NC-SA 4.0 کپی و توزیع مجدد کنید. ما از شما درخواست می کنیم که برای ذکر درست منابع در هنگام استفاده از مطالب ما به ویب سایت ما لینک دهید.

سوالات تستی گواهینامه پایه سوم

کتاب راهنمایی و رانندگی استان آنتاریو | driveing

آنچه به عنوان خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی در اختیار شما قرار داده شده؛ بخش حق تقدم را به صورت کاملا خلاصه و بسیار مفید آموزش می‌دهد. در صورت تمایل میتوانید نسخه ی پی دی اف کتاب را در ادامه ی مطلب دانلود کنید. هنرجویان عزیز اگر کتاب آیین نامه را خوانده باشید حتما متوجه مفهومی شدن آن شده اید برای مثال روی لینک زیر کلیک کنید و این سوال را با عنوان نمونه که ما در سایت یک توضیح کوتاه و سوالی که در آزمون آیین نامه می اید می توانید مشاهده کنید.

در این قسمت سعی می شود مجموعه کاملی از قوانین ترافیکی برای آشنایی کاربران در حوزه ترافیک آورده شود. بدیهی است آشنایی با قوانین و مقررات و رعایت آن، بهبودی وضعیت ترافیک، سلامتی شهروندان و کاهش سوانح ترافیکی را به ارمغان می آورد. این بخش از دسته سایت درایوینگ سعی کردیم آموزشهای که برای گرفتن گواهینامه آیین نامه رانندگی برای پایه سوم, دوم و یکم برای متقاضیان مفید می باشد به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهیم . در جهت برقراری عدالت میان شرکت کنندگان در آزمون آیین نامه، سوالات این آزمون به صورت یکپارچه و بدون در نظر گرفتن شهر یا شهرستان محل سکونت آنها طراحی شده است. لذا شما ساکن هر شهری که هستید می توانید نمونه سوالات این آزمون را مطالعه نموده و خود را برای شرکت در آن آماده کنید.