نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی دکتر رامین مدرسی در اصفهان-مهسا امانی

نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی دکتر رامین مدرسی در اصفهان-مهسا امانی

بعد از آشنایی با تعریف دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس، خوب است در مورد مباحثی که در این دوره آموزش داده می شود نیز نکاتی ارائه گردد. یکی از مباحث این دوره، آشنایی با ژل و بوتاکس و نحوه تزریق آنها است. موضوع مهم دیگری که در این دوره آموزشی ارائه می گردد، ایجاد زاویه در فک، لب، گونه ها و غیره به کمک این دو ماده است.

دوره تزریق ژل و بوتاکس برای چه کسانی مناسب می باشد؟

این به شما کمک می کند تا در روز جشن لب های شما بهبود یافته و کاملا زیبا و طبیعی به نظر برسد. اگر برای اولین باری است که تزریق ژل لب انجام می دهید صبور باشید تا پس از دو یا سه روز ورم آن از بین برود . گذاشتن کمپرس یخ مخصوصا در ۲۴ ساعت اول در کم شدن میزان تورم بسیار موثر است .

البته این مساله تا زمانی که به کلینیک های معتبر مراجعه می کنید، نباید موجب نگرانی شما شود. به دلیل افزایش تعداد مراکز زیبایی در کل کشور، شناسایی کلینیک هایی معتبر نیز با پیچیدگی هایی مواجه شده است. موضوع بسیار مهمی که تنها در مراکز زیبایی معتبر می توان مشاهده کرد، حضور متخصصان زیبایی است که در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس شرکت کرده اند. کسانی که مدرک مرتبط با رشته های درمانی دارند، اگر در این دوره شرکت کنند، به عنوان یک فرد حرفه ای و مطلع شناخته می شوند. از مراکزی که از همکاری این گروه متخصص بهره می برند، می توان به عنوان یک مرکز زیبایی معتبر یاد کرد. چنانچه به عنوان یک تحصیل کرده در رشته های درمانی، علاقه دارید اطلاعات خود را در رابطه با این مبحث افزایش دهید، توصیه می کنیم در دوره آموزش تزریق ژل و بوتاکس نیک اندیشان شرکت کنید.

  • مدارک بین المللی قابل ارائهکلاس های آموزش دوره تزریق ژل با هیالورون پن با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود.
  • برای مثال مدل عروسکی در مقایسه با مدل قلوه‌ای، مقدار ژل کمتری نیاز دارد.
  • دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.
  • تزریق ژل با هیالورون پن روشی جدید است که در آن تزریق بدون سوزن انجام می شود.
  • تمرکز تزریق ژل لب روسی، تزریق فیلر به ناحیه ی V شکل دهان (که معروف به کمان Cupid) است.

برای اطلاع از هزینه دوره با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید. اگرچه تزریق ژل عمل زمان‌گیر و سنگینی نیست، اما بهتر است یک روز پس از انجام آن استراحت کنید. حضور قطعی و ثبت نام نهایی در کارگاه با تکمیل کردن کامل پروفایل و پرداخت هزینه کارگاه ، اتمام و ثبت خواهد شد. در تمامی کارگاهها علاوه بر آموزش تئوری ، انجام کار عملی بر روی مولاژ و کیس زنده بطور کامل صورت خواهد گرفت. پیراپزشکان فقط در تعداد معدودی از دورهها میتوانند شرکت کنند و بعد از اتمام دوره باید تحت نطر پزشک فعالیت نمایند.

بنابراین برای داشتن بهترین فرم نهایی از تزریق لازم است محلول‌های پرکننده‌ی پیشین حذف شوند. زمانی که تصمیم می‌گیرید فرم لب‌های خود را با استفاده از تزریق ژل تغییر داده یا اصلاح کنید؛ باید به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید تا بتواند مدل مناسب با ساختار صورت شما را تشخیص دهد. منظور از مدل ژل لب، تغییر حالت لب‌ها در اثر تزریق مقادیر مختلف ژل است. به این ترتیب پزشک در زمان تزریق، تمرکز خود را بر روی نواحی مختلفی قرار می‌دهد و در نتیجه حالت‌های متفاوتی از لب به دست می‌آید. مرحله اول آموزش تزریق ژل ) قبل از معالجه ، باید سابقه پزشکی بیمار به دست آید و بیمار باید از علائم ، موارد منع مصرف ، هشدارها ، اقدامات احتیاطی ، پاسخهای درمانی ، واکنشهای منفی و روش تجویز به طور کامل تأیید شود. کمبودهای بافت نرم بیمار باید با توجه به علت ، فاصله پذیری ، استرس در محل و عمق ضایعه مشخص گردد.

در تزریق فیلر لب علاوه بر جوان‌سازی، کانتورینگ و قرینه سازی لب نیز انجام می شود. گاهی تزریق فیلر جهت کوتاه کردن فاصله بین لب و بینی است و با تزریق فیلر می‌توان لب را به سمت بالا لیفت کرد. گاهی اوقات برخی افراد به صورت ژنتیکی لب‌های بسیار کوچکی دارند که با تزریق درست فیلر و ژل، می توان چهره بسیار زیباتری برای آنها رقم زد. موضوع دیگری که باعث شده بوتاکس و فیلر تفاوت هایی با هم داشته باشند، عوارض جانبی و خطرات تزریق است. کسانی که از سلامت جسمانی کلی برخوردارند، بهتر است برای تزریق بوتاکس اقدام کنند. به مادران باردار، کسانی که عضلات صورتشان ضعیف است و یا افرادی که به بیماری های عصبی عضلانی مبتلا هستند، توصیه می شود برای رفع چین و چروک های خود از بوتاکس استفاده نکنند.

اگرچه مهارت و تخصص فرد خلق کننده‌ی این زیبایی قابل قیمت گذاری نیست، اما در هر حال هزینه‌ای هم برای این کار در کلینیک‌ها در نظر گرفته می‌شود. با تزریق ژل لب روسی در مراکز زیبایی معتبر شما نسبت به استفاده از فیلرهای استاندارد آسوده خاطر خواهید سرفصل های اموزش تزریق ژل – https://clinicmahsaamani.ir/gel-injection-training/ – بود. تزریق ژل لب هزینه‌ی چندانی ندارد اما اگر با تعرفه‌ی موجود موافق نباشید می‌توانید از تخفیفات مراکر زیبایی استفاده کنید.

در تصویر بالا نمونه ای از تزریق ژل لب به سبک روسی را مشاهده می کنید. همان طور که می بینید این مدل از تزریق کمی بزرگ و غیر طبیعی می باشد. شما می توانید جهات مشاهده تزریق ژل لب به صورت کاملا طبیعی و نچرال روی لینک زیر کلیک نمایید. برای هر فردی که قبلاً تزریق فیلر لب را تجربه نکرده باشد، تکنیک روسی بسیار توصیه می شود چرا که ظاهری طبیعی دارد و حجم دهی به اندازه لازم انجام می شود.

سرفصل های ژل و بوتاکس:

شما می توانید برای انجام تزریق ژل به سبک روسی به کلینیک تخصصی ندای سلامت مراجعه نمایید و این کار را تحت نظر بهترین متخصصین زیبایی پوست انجام دهید. در زمان تزریق ژل لب به سبک روسی شما نیاز به یکسری مراقبتها دارید تا استفاده از این روش برای شما موثر باشد. به این نوع پرکننده های پوستی گاهی اوقات “فیلر هیالورونیک اسید” گفته می شود. کلاژن که روزی رایج ترین ماده پرکننده پوستی بود ، امروزه کمتر استفاده می شود. تزریق ژل لب روسی به خانم‌ ها ظاهری مشابه مدل ‌های روس جذاب می‌ دهد. به طور کلی پرکننده‌های لب روسی شما مدت زمانی مشابه با پرکننده‌های لب استاندارد دوام می‌آورند، حدودا می‌توان گفت ماندگاری ژل لب روسی شما بسته به نوع محصولتان بین شش تا دوازده ماه دوام خواهند داشت.

جهت استعلام هزینه تزریق ژل به سبک روسی با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۳۸۹۳ تماس بگیرید. از خوردن و آشامیدن بلافاصله پس از تزریق ژل لب خودداری نمایید؛ چرا که بافاصله پس از تزریق لب های شما همچنان تا مدت کوتاهی بی حس است و خوردن و آشامیدن می‌تواند منجر به آسیب رسیدن به لب های شما شود چرا که ممکن است مثلا لب هایتان را حس نکرده و آن را گاز بگیرید. ⦁ پس از تزریق ژل لب بهتر است تا چند روز از کمپرس یخ استفاده کنید.