سه راه‌ها مرسوم، مد روز} بهبود در بک لینک

لینک رابط مقیاس پذیر Scalable Link Interface به اختصار SLI، یک قابلیت و تکنولوژیای است که در اختیار شرکت انویدیا (NVidia) بوده و توسط آن میتوان چندین کارت گرافیک با واحد پردازنده گرافیکی (GPU) یکسان را به یکدیگر وصل کرد و از قدرت پردازشی همه آنها بصورت یک خروجی واحد بهره برد. به عنوان یک روش جایگزین برای استفاده از یک کارت گرافیک، میتوان سختافزار آن را به مادربرد یا واحد پردازنده مرکزی منتقل کرد. در ۱۹ اکتبر ۲۰۰۶ مایکروسافت اعلام کرد که ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ نسخه از ویرایش مبتدی ویندوز XP را به فروش رساندهاست. شرکت بیپی در حال حاضر در ۶ قاره دارای فعالیت است و فراوردههای آن، در بیش از ۱۰۰ کشور به فروش میرسد. امروزه هستههای کارتهای گرافیک مدرن و جدید به هزار یا بیشتر از آن میرسد که عدده بی نظیری محسوب میشود. به واسطهٔ این فناوری، یک چیپست کنترلکننده بر روی برد اصلی نصب میشود و وظیفهٔ کنترل کانالهای واسطه و ادغام اطلاعات آنها برای نمایش بر روی صفحهٔ نمایشگر بر عهدهٔ این چیپست میباشد. گاهی اوقات هر دو گرافیک ادغام شده و کارت گرافیک اختصاصی میتوانند بهطور همزمان برای نمایش روی مانیتورهای جداگانه استفاده شوند. به عنوان مثال، در ابتدا شرکتهای Nvidia و (AMD (ATi که کارتهای گرافیکی را تولید میکنند، محاسبات نرمافزاری OpenGL و DirectX را بر روی سطح سختافزاری کارت گرافیک ارائه میدهند تا از میزان اطلاعات پردازشی توسط CPU بکاهند.

۱. تنسور تک بعدی (برداری) ۲. یکی از فناوریهای اصلی و مدرن در جدیدترین نسل ریزمعماری کارت گرافیک است هسته تنسور یکی از واحدهای پردازش تخصصی است که از زمان معرفی از نسلهای گذشته بصورت قابل توجهی پیشرفت را در آن میتوان حس کرد هستهٔ تنسور یکی جدیدترین ابتکارات شرکت انویدیا در جهان گرافیک مدرن است که در پایه محصولات این شرکت تأثیر بسیار زیادی داشتهاست. بهطور خلاصه وار و ساده میتوان گفت هستههای تنسور از قسمتهای کوچکی تشکیل شدهاند که برای انجام کار پردازشی سنگین به کارت گرافیک کمک میکنند و کار را برای انجام فعالیت آن ساده میکنند. معمولا کارت گرافیک به شکل یک صفحه مدار چاپی (کارت توسعه) ساخته شدهاست و به شکافهای توسعه(AGP، PCI Express) متصل میشوند. Gym با هدف ارائه یک بنچمارک هوش عمومی مصنوعی که به راحتی نصب شده و بتواند روشی را که در آن محیطهای هوش مصنوعی در تحقیقات تعریف میشوند، استانداردسازی نماید، منتشر شد. سری Alienware هم برای گیمرها مناسبه و افرادی که میخوان بازیهای سنگین رو به راحتی اجرا کنن، باید محصولات این سری رو خرید کنن. در این رابطه میتوان «نشریلا» را به عنوان پلتفرم عالی این در این حوزه معرفی کرد چراکه علاوه بر خدمات بالا، انتشار بررسی محصول و معرفی خدمات نیز امکانپذیر است.

سپس اطلاعات بهدستآمده از برآورد کار را از راه کابل میان خود و نمایشگر به نمایشگر روانه میکند. بعضی از آنها با استفاده از محفظههای اختصاصی ساخته شدهاند که از طریق کابل به کامپیوتر متصل میشوند. در حافظههای GDDR تراشههای حافظه و پردازندهٔ گرافیکی هر دو به یک PCB (برد مدار چاپی یا Substrate) متصل شدهاست و مسیرهای ارتباطی نازکی با تعداد مشخص (کانکشنها) از هر تراشه به GPU رفته و باعث ایجاد ارتباط میان پردازنده و حافظهٔ گرافیکی میشود. قرارگیری بک لینک شما در همه صفحات یک سایت میتواند عاملی برای تشخیص تقلبی بودن لینک، توسط رباتهای گوگل باشد. پردازنده گرافیکی مجتمع (GPU) که هسته کارت گرافیک است، میتواند پردازشهای اضافی را نیز انجام دهد، تا بار محاسباتی اضافه را از پردازنده مرکزی رایانه (CPU) حذف کند. این کارت 8 گیگابایتی قدری از RTX 3070 Ti یا حتی RTX 3070 ضعیف تر است، اما از ریزمعماری بروز و قابلیت های جدید چون DLSS3 پشتیبانی می کند. اگر از اینکه RTX 3090 Ti ، در بیشتر حجم های کاری تنها نسبت به RTX 3080 تا حدی سریعتر (حدود 30 درصد) است ناامید شدهاید، RTX 4090 چیز بیشتری برای ارائه خواهد داشت. بیش از 95 درصد از لپتاپهای آنها دارای کارت گرافیک پیشرفته و همچنین سختافزار قدرتمند و جدیدتر است.