خصوصیات یک استاد زبان خوب ایران آکسفورد

او از سال ٨٤ تدريس زبان انگليسي را شروع كرد و تجربه تدريس از سطوح مقدماتي تا سطوح فوق پيشرفته در ایران و کشورهای مختلف غیر انگلیسی زبان را دارا مي باشد. مختص کودکان و اشتراک گذاشتن آنها با اساتید مختلف از جمله حرفه ای ترین مدرسین و مدیران دوره های کودک و نوجوان هستند. معمولا زبان آموزان به سه دلیل به مطالعه خودخوان روی می آورند.

آموزشگاه فرهنگ نوین در سال 1392 توسط آقای آخوندی و خانم میرزایی تاسیس گردید.هدف آموزشگاه ،ایجاد یک محیط فرهنگی آموزشی جهت ارتقا بنیه علمی دانش آموزان و افراد علاقمند به آموختن زبان میباشد. اگر شما هدفی در سر دارید، و پله اول برای شما زبان و آزمون هایی مثل آیلتس است، رویاپردازی و امیدواری مسیر شما نیست. شما نیاز به یک برنامه جامع سیستماتیک دارید، چیزی که به صورت فرد محور امکان پذیر نیست. به اعتقاد ما، یک سیستم آموزشی اصولی، و قطعا عمل گرا، تنها مسیر موفقیت پیش روی شماست. گروه مستعد دیگر برای اینگونه کلاس ها، کودکان و نوجوانان می باشند.

عاملی که باعث پیشرفت و یادگیری زبان دوم شما می شود داشتن آموزش صحیح و اصولی است. همان طور که میدانید و در جامعه ی دیده اید در مدارس و دانشگاه ها زبان انگلیسی را به روش درست و اصولی اموزش نمی دهند. برای جبران این کمبود علاقه مندان به یادگیری زبان دوم باید به دنبال بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی و استاد عالی در این زمینه باشند. در این متن می خواهیم ویژگی های بهترین اساتید زبان انگلیسی و چند مورد از بهترین اساتید زبان انگلیسی در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی از جمله ۴ زبان پرطرفدار و پرمخاطب برای یادگیری می باشد که افراد با هدف های گوناگون به دنبال یادگیری آن آموزش خصوصی زبان تبریز ها هستند. افراد در سنین مختلف با استفاده از روش ها و کلاس های مختلف به دنبال یادگیری زبان مورد نظر خود می باشند. علاوه بر مهارت های یادگیری به درک مطالب هم اهمیت دهید تا بعد از کلاس ذهن زبان آموز درگیر مسائل شود.

  • در سامانه آموزش زبان تیکا رتبه‌بندی اساتید بر اساس تجربه و نظرات مثبت زبان آموزان انجام می شود.
  • شما، دوست عزیزی که شروع به خواندن این مقاله کرده‌اید، حتما در گیر و دار یادگیری زبان انگلیسی هستید.
  • سن و سال نقش مهمی در این بهترین بودن بازی نمی کند چرا که اساتید جوانی داریم که معرکه اند و همچنین اساتید کهن سالی که مثل تازه معلم شده ها الفبای تدریس مدرن را نمی دانند.
  • نخستین مزیت پلتفرم تیچستان، قیمت مناسب اساتید و هزینه مقرون به صرفه ای است که باید بپردازید.

کلاس های خصوصی نیز با توجه به فاکتورهایی همچون استاد انتخابی، منطقه محل سکونت، شیوه تدریس و زمان تریس هزینه های متفاوتی را دارد. هزینه یک ترم کلاس گروهی زبان انگلیسی از 250 هزارتومان شروع میشود و به 1 میلیون تومان میرسد. 6- یک استاد خوب از تکنولوژی به خوبی استفاده میکند و شیوه های تدریس خود را به روز و متناسب با نیاز زبان آموز تنظیم میکند. در واقع استاد خوب باید توانایی استفاده از اپلیکیشن ها، وب سایت ها و یا فضای مجازی را به درستی داشته باشد و بتواند شیوه تدریس نوینی را دنبال کند. مثل دوره آموزشی خود آموز و دوره های مختلفی که اساتیدمون جدا از کالج تیکا برامون طراحی کردن٬ کلیپ های سرگرم کننده با زیرنویس دو زبانه و خیلی امکانات دیگه که توی لیست بالا آوردیم. تدریس تضمینی دروس متوسطه و دبیرستان و دانشگاه، مکالمه، آیلتس، تافل، تولیمو، Msrt, Ept ، تدریس تضمینی دروس دانشگاهی رشته زبان ترجمه کتب، مقالات و متون مختلف از …

این مدرس با تمرکز بر روی آموزش در سطوح مختلف و با اتکا به روش های مدرن تدریس زبان انگلیسی ، زبان آموزان متعددی را برای شرکت در آزمون های مختلف آماده کرده است. تهیه و تنظیم تکالیف مدون همراه با پاسخگویی سریع به پرسش ها و تمارین زبان انگلیسی از جمله عواملی است که کلاس های ایشان را با دیگر مدرسان متمایز می کند. کلاس های آنلاین استاد حامد رفیعی با تمرکز بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی و قیمت فوق العاده معقول امروزه به یکی از بهترین انتخاب ها برای زبان آموزان تبدیل شده است. با توجه به امکاناتی که امروزه برای تدریس آنلاین وجود دارد، بسیاری از مدرسان تدریس خصوصی زبان انگلیسی را به صورت آنلاین نیز انجام می‌دهند. تفاوتی ندارد بخواهید تدریس خصوصی زبان شما به صورت حضوری باشد یا آنلاین! در استادبانک هم از نظر استاد و هم از نظر نوع تدریس، تنوع زیاد است و شما می‌‌توانید مطابق شرایط و علاقه‌ی خود کلاس خصوصی حضوری و یا آنلاین را انتخاب کنید.

تخصص ایشان نه تنها در حوزه تدریس مکالمه زبان انگلیسی زبانزد خاص و عام است بلکه یکی از برترین اساتید دوره های روش تدریس براساس CELTA و DELTA دوره های تخصصی IELTS، TOEFL و دوره های FCE، CAE و CPE دانشگاه کمبریج نیز هستند. هدف اصلی ما بالا بردن سطح دانش شما در یادگیری زبان انگلیسی می باشد و تمامی آموزش ها را به صورت کاملاً رایگان در اختیار زبان آموزان علاقه مند به زبان انگلیسی قرار داده ایم و پاسخگوی تک تک سوالات شما هستیم. امیر مهدی نحوی استاد زبان انگلیسی که تخصص اصلی وی مهندسی معماری می باشد به دلیل اقامت در کشور کانادا به مدت ۵ سال توانسته است تجارب ارزنده ای را در این زمینه کسب نماید. حاصل فعالیت های این استاد زبان انگلیسی در حوزه آموزش برگزاری دوره های مکالمات برای کسانی که قصد مهاجرت به خصوص برای کشور کانادا را دارند.

از همان شیوه ی تدریس و دلسوزی برای زبان آموزان است که مشخص می شود. ، با برگزاری کلاس های تخصصی آمادگی آزمون محبوبیت ویژه ای در میان IELTS ، FCE ، CAE ، CPE و PTE های داوطلبین این آزمون های بین المللی در ایران و کشور های کانادا، استرالیا و آلمان کسب کرده است. اینستاگرام اکسیروقتی صداقت، کیفیت، هنر، عشق و آموزش کنار یکدیگر آمدند، آکادمی زبان اکسیر متولد شد. بعد از سال ها فعالیت آموزشی به دنبال یوتوپیای حرفه ای آموزش زبان در ایران، و قطعا پیدا نکردنش، سجاد حسینی و محمود مهرعلیان تصمیم گرفتند آن را بسازند.

معلم خصوصی زبان انگلیسی و مدرسین تدریس زبان انگلیسی را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید

خصوصیات یک استاد زبان خوب ایران آکسفورد

در این آموزشگاه آنلاین تمامی تدریس ها توسط استاد زبان انگلیسی حامد رفیعی انجام می شود ولی بخش پاسخگویی و حل تمرین توسط اساتیدی که سال ها با این استاد بزرگ کار کرده اند پشتیبانی می شوند. اما این که مدرس زبان چه خصوصیاتی باید داشته باشد، بستگی به ویژگی‌ های شخصیتی تا تحصیلات و تجربه‌ های اساتید دارد. تسلط بر موقعیت و شرایط کار آسانی نیست، یک استاد زبان خوب باید بتواند کلاس را مدیریت کند و کنترل کاملی بر کلاس داشته باشد. این بدین معناست که مدرس می بایست شرایط را به‌درستی درک و تحلیل کند. در هنگامی که همه زبان آموزان با هم صحبت می کنند و کنترل کلاس از دست خارج می شود، بهتر است به فردی که در حال صحبت است بگویید که نفر بعدی را برای مکالمه انتخاب کند تا همگی باهم گفت و گو نداشته باشند. استاد حمید ملازاده از جمله اساتید برجسته زبان انگلیسی در سطح کشور می باشد.

تا از بهترین اساتید زبان انگلیسی

استاد زبان آنلاین کسی است که بتواند آموزش‌های خود را بر بستر آنلاین نیز به خوبی ارائه بدهد. در واقع قدرت ارتباط‌گیری و مدیریت کلاس را به شکل غیرحضوری نیز داشته باشد و بتواند زبان‌آموز را با خود همراه کند و مطالب آموزشی را به او انتقال دهد. در صفحه انتخاب استاد، مناسب‌ترین استاد با هدف یادگیری و سلیقه خود را انتخاب کنید. یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب می شود یک تدریس آنلاین بازدهی بسیار بالایی داشته باشد پشتیبانی صحیح از زبان آموزان است. مدرس باید به صورت مستر با زبان آموز خود در ارتباط باشد و پس از حل تمرین به سوالات آن ها نیز پاسخگو باشد.

آموزش مکالمه مقدماتی CLT