تقسیم بندی انواع ولو بر اساس عملکرد اپلیکیشن زینگ باربری آنلاین | kasrasaran

همچنان برای بهره‌مندی از سیستم دوربین پانوراما 360 درجه، کروز کنترل پیشرفته و چراغ مه شکن ال‌ای‌دی نیز باید 2500 دلار دیگر پرداخت کنید. جدا از اینها اگر بخواهید مبلمان داخلی خودرو را از مدل City Weave تمام چرم انتخاب کنید، باید 750 دلار دیگر را به مبالغ بالا اضافه کنید. برای مثال برای مدل مومنتوم با موتور T5 رنگ متالیک آبی شما باید 645 دلار بیشتر پرداخت کنید و ضمنا برای بهره مندی از چرخ‌های 18 اینچی بایستی 800 دلار دیگر پرداخت کنید. این سیستم از طریق نمایشگر لمسی 9 اینچی که در مرکز داشبورد خودرو قرار گرفته قابل دسترس است. تنها مزیتی که می‌توان در موتور T6 به آن اشاره کرد امکان استفاده از دیفرانسیل جلو و عقب به صورت همزمان است. مصرف سوخت این خودرو با موتور T5 در شهر برابر است با 12 لیتر در 100 کیلومتر و این رقم برای جاده‌های برون شهری برابر است با 7.8 لیتر در 100 کیلومتر.

به گزارش خودروتک ، مدل جدید ولوو S60 اولین محصولی است که در آمریکا تولید می‌شود. محصول جدید ولوو نیز براساس طراحی جدید این خودروساز شکل گرفته است و شباهت زیادی با دیگر ولووها دارد. این خودرو تا امروز عملکرد موفقی در بازار داشته است و از نظر طراحی یکی از زیبا‌ترین خودروهای این کلاس محسوب می‌شود. ولوو S60 یک خودروی خانوادگی خوش‌ساخت است و بااینکه شباهت‌هایی با ولووهای دیگر دارد اما می‌توان گفت طراحی ولوو از محصولات جدید بی‌ام‌و بهتر است. این نوع از انواع ولوها برای توقف، راه‌اندازی و تنظیم جریان سیالات استفاده می‌شود.

اولین فیس لیفت در سال 2007 اعمال شد و نمای ظاهری در بخش های جلویی و عقبی را تغییر داد. در سال ۲۰۰۹ نیز طراحی لوگوی بخش عقبی با اندکی تغییر مواجه شده و در سال ۲۰۱۲ نیز لامپ های استفاده شده به نوع LED تغییر پیدا کرد. البته پس از شروع به کار، در طول کار کردن با سیستم هیچ تاخیری مشاهده نمی‌شود. با کشیدن دست به سمت راست هم می‌توانید به گزینه‌های مختلف بخش مولتی مدیا و اپلیکیشن‌های مختلف دسترسی پیدا کنید. البته در مقایسه با خودروهای مشابه از جمله  آئودی  A4 فضای پشتی V60 کمی کوچکتر است. فضای پشت صندلی‌های ردیف دوم این خودرو برابر است با 1.5 متر مکعب که برای قرار دادن وسایل بزرگ مانند ساک و چمدان مسافرتی و … کاملا مناسب و کافی است.

ولو پروانه ای (Butterfly Valve)

تقسیم بندی انواع ولو بر اساس عملکرد اپلیکیشن زینگ باربری آنلاین | kasrasaran

جنس تریم به دلیل اینکه بیشترین تماس را با سیال دارند از جنس های مقاوم به خوردگی انتخاب می شوند. دیسک Disc، سیت Seat، استم Stem، بوش یا آببند Gland از اجزا مجموعه ای هستند که به آن تریم گفته می شود. با وجود محدودیت‌های چک ولو، این نوع شیر بهترین گزینه برای جلوگیری از برگشت جریان در سیستم پایپینگ محسوب می‌شود. در شیرهای تخلیه متعادل، عیب‌های مربوط به فشار برگشتی و احتمال خوردگی فنر برطرف شده است. البته در این نوع ولوها، امکان شکست ناشی از خستگی در فنر و نیاز به سیستم تهویه جداگانه وجود دارد.

دسترسی سریع

شیر بدون بازگشت یا چک به این سایت نگاه کنید ولو چیست ؟«چک ولو» (Check Valve)، یکی از انواع valve است که به منظور جلوگیری از بازگشت جریان در سیستم های پایپینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیر با عنوان «شیر بدون بازگشت» (Non-Return Valve) یا به اختصار «NRV» نیز شناخته می شود. پرشین ایمن شرکت تولید کننده دیلاج ولو های آتش نشانی با طرح های مختلف دلوج  ولو یا همان دیلاج ولو از سایز 3 اینچ تا 9 اینچ از طراحی تا ساخت و نصب در خدمت شماست . ساخت تخصصی دیلاج ولو با تست مرحله ای در محل و ارائه ضمانتنامه کیفیت کالا به مشتری همراه میباشد . سایر تجهیزات آب فوم دارای استانداردهای ایران و اروپا و لیست شده در fm و ul میباشند .

  • ولوو S60 دربرابر مرسدس بنز سی کلاس یا یک آئودی A4، خودرویی خانوادگی‌تر و راحت‌تر است.
  • در این مقاله ،پرشین ایمن توضیح می دهد که چگونه دیلاژ ولو کار میکند و مزایا و معایب آنها چیست و در کجا می توانید از آنها استفاده کنید و انواع دیلاج ولو استاندارد را با هم مرور خواهیم کرد .
  • این نوع ولو، مسیر S شکلی برای عبور جریان و مایعات دارد که برای توقف و یا راه اندازی سیالات و تنظیم جریان مورد استفاده قرار می گیرد.