بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان ، خاص و خلاقانه هدیه تبلیغاتی باران گیفت | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ

برای جلب توجه مخاطب و جذب مشتریان جدید باید خارج از چهارچوب عمل کنیم. شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان متولی برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، خواهان تولید یک هدیه اختصاصی برای مهمانان خارجی نمایشگاه بود. بنا به گفته مدیران تصمیم گیر این سازمان در این حوزه، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، بیش از 100 شرکت و مهمان خارجی حضور داشتند.

هدایای تبلیغاتی جدید

مسلما مشتریان می‌دانند که برای حفظ ارزشمندی آنان و تشکر و قدردانی، وقت گذاشته و هزینه کرده‌اید. بنابراین ترغیب می‌شوند ارتباطی بیشتر داشته و اعتمادشان نیز افزایش می‌یابد. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ایمن سفارش ابتکار (چاپ آقا) می باشد.

  • با داشتن استراتژی تبلیغات هدفمند می‌توانیم کاربران را به مشتریان وفادار برند تبدیل کنیم.
  • ما سعی کردیم یک هدیه نفیس  که مناسب بودجه سازمان‌ها باشد، طراحی کنیم تا صنایع دستی نفیس ایران به دست ایرانیان بیشتری برسد.
  • ما برای هر سلیقه‌ای چند هدیة مناسب داریم و اگر به سایت آراهنر سر بزنید، دست خالی برنمی‌گردید.
  • اگر کسب و کارها از این فرصت به‌درستی استفاده کنند، می‌توانند خودشان را به‌خوبی نشان دهند و باعث بازگشت سرمایه بیشتری شوند.

این هدایا رایگان هستند و مخاطب برای تهیه آن‌ هیچ پول و هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند؛ همین ویژگی باعث می‌شود حس شیرین دریافت کالا و یا خدمتی رایگان در ذهن مخاطب ماندگار شود. سازمانها برای برقراری ارتباط صمیمی باید هدایایی را تهیه و در شرایط خاص آنها را تقدیم کنند تا پیوندی بین فرد و سازمان شکل بگیرد. بودجه مشتریان جزو دغدغه‌های اساسی ماست بنابراین سعی می‌کنیم برای تصمیم‌گیری و انتخاب مناسب، آنها را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنیم تا هم از خرید خود راضی باشند و هم نگرانی بابت هزینه پرداختی نداشته باشند. برای مطالعه بیشتر درباره اینکه هدایای تبلیغاتی چیست به مجله آراهنر سربزنید. پیشنهاد‌هایی که می‌بینید، بر اساس نیازهای مطرح شده از سوی هر سازمان و شرکت و پس از تصویب در جلسه تحقیق و توسعه شرکت به مرحله ماکت دیجیتالی رسیده‌است.

فروش انواع لیوان تبلیغاتی

بهترین هدایای تبلیغاتی ارزان ، خاص و خلاقانه هدیه تبلیغاتی باران گیفت | گالری تبلیغاتی امیران تبلیغ

هدف اصلی از استفاده از هدایای تبلیغاتی در این حوزه، ارتقاء برند شرکت، بهبود روابط تجاری و تشویق افراد به همکاری بیشتر با شرکت مرتبط است. واضح است که تنوع هدایای تبلیغاتی بسیار زیاد هستند و در هر حوزه‌ای این هدایا متفاوت هستند. مهم‌ترین اصل در انتخاب و ارائه هدایای تبلیغاتی، کیفیت و کاربرد آن است.

برای انتخاب هدیه‌ای خاص و چشمگیر که جنبه عمومی نداشته و هرکسی انتظار آن را نداشته باشد لازم است به یک سری نکات توجه کنیم. مثلا در مورد شخصی که به هنرهای دستی علاقمند است پس در بین محصولات مرتبط با صنایع دستی می‌توانیم به دنبال هدیه ای مناسب برای او بگردیم. آرا هنر طیف وسیعی از هنرهای مختلف و محصولات هنری ایرانی و لوکس را به شما پیشنهاد می کند.

انواع هدایای تبلیغاتی