اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape

این مازها یا راه‌های پرپیچ و خم در مناطق دیگر جهان مانند مصر، ایتالیا، روسیه انگلیس و در بین بومیان آمریکایی مشهور هستند و هرسال، مراسمی در یونان برای خروج از آن‌ها وجود دارد و مردم آن‌‌ را جشن تایم اسکیپ روم می‌گیرند. در ژانرهای مختلف، فعال هستند که بهترین‌های آن‌ها با وب‌سایت تخفیفان در جهت ارائه بلیط‌های تخفیف‌دار، همکاری دارند. • نگران نباشید؛ در هر زمان از بازی و به هر دلیلی که قادر نبودید ادامه بازی را انجام دهید و یا از مسیر بازی خارج شدید، راهنما یا Game Master یا گیم مستر به شما کمک خواهد کرد تا بازی را تمام کنید. اتاق فرار Great Escape دارای ۳ اتاق فرار است به نام‌های اتاق فرار گرمابه، اتاق فرار گورسفید و اتاق فرار ملاقات. خروج از اتاق در حین بازی به معنای اتمام بازی برای کل تیم است.

  • رنگ نارنجی نیز درصورتی‌که به‌طور متعادل استفاده شود (بیش‌ازحد استفاده نشود)، می‌تواند باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و هیجان شود.
  • یا اسکیپ روم یک بازی فیزیکی و ماجراجویانه و یکی از محبوب‌ترین سرگرمی‌های خانوادگی و دوستانه در سراسر دنیا است.
  • در این‌صورت قبل از شروع اجرای اتاق، باید فکر جایگزین هر وسیله برای بازی باشیم که در صورت رخداد چنین اتفاقی، نهایتاً در عرض یک روز، بازی به حالت اول خود بازگردد.

برخلاف تصور عمومی، ممکن است برای گروه شما لذت بیشتری داشته باشد که قبل از رفتن به اتاق هایی با معماهای پیشرفته، در سطح مبتدی خود را محک بزنید. اگر به دزدی از یک بانک علاقه دارید و فیلم‌های دزدان مسلح بانک‌ها شما را به وجد می‌آورد، این اتاق فرار برای شماست. شما و گروهتان به عنوان سارقینی حرفه‌ای و سابقه دار وارد یکی از معتبرترین بانک‌های ارزی خاورمیانه می‌شوید؛ این بانک موجودی ۱۵ شمش طلا، ۱۰۰۰ دلار و ۷۰۰۰ یورو را در اختیار دارد. شما و گروهتان فقط ۶۰ دقیقه فرصت دارید موجودی پنهان بانک را پیدا کنید و آن را سرقت کنید. در هنگام ورود شما اشتباهی مرتکب می‌شوید و نتیجه آن روشن شدن آژیر بانک است؛ شما از لحظه ورودتان تنها پانزده دقیقه فرصت دارید که آژیر خطر را قطع کنید و به سرقت خود ادامه دهید.

اتاق فرار، تجربه یک سناریوی جنایی در دنیای واقعی + معرفی بهترین اتاق فرار های تهران آدرس | allescape

برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو اتاق فرار اوراکل با شماره زیر تماس بگیرید. این اتاق فرار داستان جالبی دارد و به گذشته و آینده مربوط است. شما با رفتن به اتاق فرار اوراکل با چالش‌های متنوعی روبه‌رو خواهید شد.

هدف از طراحی و ساخت اتاق فرار چیست؟

کارخانه اتاق فرار دقیقاً به همین منظور ساخته شده است که پاسخ این سؤالات را بدهد. بلکه قرار است بیشتر با ارائه راهکارهای عملیاتی و شسته‌رفته مسیر را هموارتر کنیم. با تجربه و پیشرفت در تکنولوژی و طراحی دکور و کشف رفتار بازیکنان و نحوه تعامل و برندیگ، اهداف و ایده های جسورانه هنرمندان و متفکران را محقق می کنیم. در ابتدا سناریو بازی و موارد خاص بازی توسط راهنما به شما داده می شود و در بعضی از بازیها ابتدا به شما ویدئویی نشان داده می‎شود که سناریو و داستان بازی در آن قرار دارد، به این موارد حتما دقت کنید.

اتاق فرار انیگما در طبقه همکف برج میلاد تهران واقع شده و یکی از اتاق فرارهای خوب پایتخت به شمار می‌رود. برای استفاده از خدمات این اتاق فرار، نیازمند خرید بلیط بازدید از برج میلاد نیستید. به عنوان آخرین مرحله در راه اندازی بازی اسکیپ روم ها می توان به اجرایی کردن تمام طرح و ایده ها اشاره نمود.

مجموعه اتاق فرار وست روم