آموزش سئو از صفر تا صد رایگان مقدماتی تا پیشرفته

پیشنهاد می‌کنیم مقاله ویدیو را روی سایت خودم بگذارم یا آپارات در سری کلاف محتوا را مطالعه کنید. برای شروع یادگیری سئو بهترین روش مطالعه کتاب های تخصصی در این حوزه است. زیرا کتاب علاوه بر ارائه محتوای آموزشی مسیر یادگیری را نیز پیش بینی میکند.

اگر نگاهی کلی به موضوعاتی که در این بروزرسانی آورده شده اند بیندازیم، متوجه می شویم که گوگل هدف از فاکتور تجربه را بیشتر برای افزایش کیفیت محتوا و درک آن آورده است. همچنین این موتور جستجو به تولید کننده محتوا و صاحب وب سایت نیز اهمیت بیشتری داده است و نویسنده را در موضوعات منتشر شده به 2 دسته first-hand expertise (بدون تجربه قبلی) و life-experience با تجربه قبلی تقسیم بندی کرده است. در کنار این موارد، گوگل اعتماد (T) را نیز مجددا به عنوان مهم ترین فاکتور در بین این شاخص ها ذکر می نماید. کیورد تارگتینگ و عدم جمع آوری صحیح کلمات کلیدی مهم،‌ منجر به کند شدن زمان‌ یافتن کاربران و درآمدزایی سئو شده و حتی افزایش بانس ریت را در صفحاتی که به اشتباه تارگت شدند به همراه دارد. اگر قصد دارید صرفا به یادگیری این موضوع جدای از آموزش سئو بپردازید،‌ می‌توانید دوره آموزش تحقیق کلمه کلیدی را تهیه نمایید. یکی از روش‌های دیگر برای سئو لینکسازی، استفاده از موضوعات مناسب برای محتواهای مناسب ساخت بک‌لینک است.

بخش‌هایی به مانند فوتر، صفحه درباره ما، صفحه تماس با ما و در بعضی از سایت‌ها هم هدر، بخش‌هایی هستند که باید اطلاعات هویتی کسب و کار خودتان را قرار دهید. در ادامه آموزش سئو باید به سراغ بخش دیگر سئو یعنی سئو محلی برویم. در سئو محلی، درواقع اکثر تمرکز سایت بر روی یه حوزه یا منطقه خاصی است.

در این ویدیو آموزشی به صورت کامل شما را با اصول ساخت بک لینک های حرفه ای آشنا می کنیم. برای اینکه بتوانید استراتژی لینک سازی داخلی سایت خود را به درستی تعیین کنید و دچار اشتباه نشوید، باید تکنیک های لینک سازی داخلی را به خوبی بلد باشید. برای این کار، ویدیوهای مرتبط را مشاهده کرده و مقاله های پیشنهادی را مطالعه کنید. زمانی که کاربر سرچی را در گوگل انجام می دهد، آن عبارت سرچ شده می تواند کلمه کلیدی شما باشد. شما باید خود را به جای کاربران قرار داده و بفهمید که برای دیدن و پیدا کردن محتواهای سایت، از چه عبارت ها و کلمات کلیدی برای سرچ کردن استفاده می کردید. سایت مپ فایلی است که در سرچ کنسول سایت قرار گرفته و مهم ترین صفحات را آن به موتورهای جستجو نشان می دهد.

هنگامی که خزنده های گوگل وارد سایت می شوند، ابتدا به دنبال مهمترین بخش های سایت هستند. عنوان سایت و تیترهای دیگر آن از مهم ترین بخش های صفحه به حساب می آیند. برای کامل کردن این بخش از آموزش سئو، می‌توان به چند پیشنهاد دیگر نیز در روند یافتن کیورد اشاره کرد. از جمله می‌توان به یافتن کیوردگپ‌ها، یافتن کیوردهای سایت رقبا،‌ یافتن عبارات پرسشی مرتبط به حوزه کاری شما اشاره کرد. حتما برای شما پیش آمده است که قبل از ورود به سایت برای به دست آوردن خلاصه ای از مطالب آن، توضصیحات متا را خوانده باشید.